Прокуратури Костянтинівки попередила нераціональне використання понад 4 млн грн бюджетних коштів

Костянтинівською місцевою прокуратурою під час моніторингу первинних результатів та документів, розміщених в системі «ProZorro», встановлено, що виконавчим комітетом Добропільської міської ради у травні 2017 року проведений аукціон щодо закупівлі робіт «Капітальний ремонт нежитлових приміщень під центр надання адміністративних послуг».

Переможцем тендеру визнано підприємця з ціновою пропозицією 4 млн 100 тис грн. Однак прокуратурою встановлено, що процедура закупівлі проведена із порушенням вимог діючого законодавства.

Зокрема, переможцем не надано весь необхідний пакет документів, серед яких відсутні довідки про наявність в нього працівників відповідної кваліфікації, а також обладнання та матеріально-технічної бази.

Вказані порушення могли призвести до нераціонального використання бюджетних коштів та завдати шкоди місцевому бюджету через несвоєчасне та неякісне виконання умов договору.

У зв’язку із зазначеним, Костянтинівська місцева прокуратура звернулась з листом до міської ради, в якому просила розглянути питання щодо скасування даних торгів.

На теперішній час процедуру закупівлі скасовано, - повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області

прес-служба прокуратури Донецької області
прокуратура Костянтинівка «ProZorro»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі