Вода для костянтинівців здорожчала на 34%

Національна комісія, що регулює тарифи для абонентів (НКРЕКП),  ухвалила нові

Сьогодні, 9 червня, на засіданні НКРЕКП, ухвалили рішення про зростання вартості послуг з водопостачання в водовідведення для споживачів компанії КП “Компанія “Вода Донбасу”.

Так, вода стане дорожчою для суб’єктів господарювання на 34%, вартість 1 м3 складатиме  10,99 грн (без ПДВ). Водовідведення дорожчає на 30% і становитиме 9,36 за 1 м3 (без ПДВ).  Вартість водоспоживання зростає на 32% і становитиме 20 грн 35 коп за 1 м3 (без ПДВ).

В обґрунтуванні КП “Компанія “Вода Донбасу” до НКРЕКП наведена інформація про зростання вартості електроенергії, пального, реагентів, середньої зарплати на Донеччині та інші складові.

Тариф стосуватиметься мешканців Костянтинівки і Костянтинівського району, оскільки комунальне підприємство “Костянтинівський водоканал”  є структурним підрозділом КП “Компанія “Вода Донбасу”. Тариф набуває чинності з моменту його опублікування у пресі – у газеті Урядовий кур’єр.

Востаннє вода і послуги з водовідведення дорожчалидля мешканців Донецької області  у 2016 році. Ухвалені тарифи є одними з найвищих в Україні.  

52 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов