![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
Культура
20:51, 5 червня 2017 р.
Музей у селі Олександро-Калинове стане філією обласного
Культура
![Музей у селі Олександро-Калинове стане філією обласного Музей у селі Олександро-Калинове стане філією обласного](/dist-assets/images/cap.jpg)
Його створила і п'ять років поспіль утримувала громада села, незабаром фінансуватиме держава
Наразі завершується процедура передачі музею "Довкілля" на баланс Донецького обласного художнього музею. Олександро-Калинівський стане його філією. Відомо, що у музеї буде дев'ять ставок - архіваріус, екскурсовод, наукові співробітники, охоронці. Це будуть саме місцеві мешканці, які власне і створювали музей.
За п'ять років у музеї назбирали понад 2 тисячі експонатів, усі місцеві, пов'язані з історією та побутом села. Нині музей у Костянтинівському районі активно відвідують школярі, приїздять гості з різних куточків Донеччини.
Місяць тому "Довкілля" вкотре ремонтувала громада за свій кошт, сподіваються, що наступного разу на це буде державне фінансування. Поки невідомо, хто очолить цей музей. До сьогодні у нього не було керівника. Екскурсії по черзі проводять місцеві мешканці, небайдужі до історії свого села і Донеччини загалом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...