• Головна
  • “Дике поле” на Донеччині зібрало тисячі гостей
історія
21:07, 28 травня 2017 р.

“Дике поле” на Донеччині зібрало тисячі гостей

історія
“Дике поле” на Донеччині зібрало тисячі гостей

Обласний фестиваль від княжої доби до часів АТО провели у заповіднику Камяні могили

Під час заходу  глядачі могли зануритися в історію, якій майже 900 років. Актори Маріупольського  драматичного театру подарували спектакль “Княжа доба”, в якому розповіли про історію становлення Київської Русі, боротьбу князів за владу і період міжусобиць, які призвели до поразки у 1223 році на річці Калка під час битви з монголо-татарами.

На фестиваль приїхали гості з Дніпропетровської, Сумської, Запорізької областей, також прибули місцеві мешканці. Творчі колективи виступали на сцені, працювали виставки народних ремесел. Колектив історико-патріотичного товариства Великий степ із Запорізької області приїхав у костюмах скіфів, презентував побут степовиків. Глядачі побачили кінне шоу, скуштували польової каші, яку безкоштовно роздавали бійці Збройних сил України.

Захід відбувся на території заповідника українського степу Камяні могили” Нікольського району з метою привернути увагу до історії, культури, екології Донеччини. Організатори мають намір звернутися до урядовців та народних депутатів з пропозицією відзначати  в Україні  День степу. Фестиваль Дике поле. Шлях до Європивперше провели на такому рівні, його організатором виступило управління культури Донецької обласної державної адміністрації.

Цього року природному степовому заповіднику Камяні могили, що розташований на території Донецької та Запорізької областей, виповнюється 90 років. Унікальною його особливістю є гранітні виходи на поверхню, яким дослідники нарахували сотні мільйонів років. У степу серед цих гранітних брил близько 500 видів рослин, з них два види таких, що зустрічаються лише на цій території – деревій голий  та волошка бліда. Каміння всюди вкрите мохом та папороттю. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фестиваль #Дикеполе #Донеччина #історія #культура
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...