• Головна
  • 75% ефіру на ТБ - українською мовою. Порошенко підпише мовні квоти на телебаченні
16:44, 23 травня 2017 р.

75% ефіру на ТБ - українською мовою. Порошенко підпише мовні квоти на телебаченні

75% ефіру на ТБ - українською мовою. Порошенко підпише мовні квоти на телебаченні, фото-1

Верховна Рада внесла зміни до Закону щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації. Законопроект встановлює, що для телерадіоорганізацій загальнонаціональної категорії мовлення, частка передач та/або фільмів українською мовою має становити не менше як 75% протягом доби у кожному з проміжків часу з 7.00 до 18.00 та з 18.00 до 22.00.Уточнюється, що передача вважається українською мовою, якщо всі виступи дикторів ( ведучих ) виконані винятково українською мовою .

Однак, допускається використання без дублювання і озвучення репортажів з місць подій, які не супроводжуються коментарями або іншим текстовим супроводом ведучого.

Проект лише чекає на підпис Президента, алеПетро Порошенко на своїй сторінці у Facebook вже заявив, що підпише законопроект про введення квот на українському телебаченні.

75% ефіру на ТБ - українською мовою. Порошенко підпише мовні квоти на телебаченні, фото-2

"Кілька разів публічно звертав увагу власників та менеджерів каналів на неприпустимо низьку частку української мови. У декого - на рівні 15%! Панове, ви назву країни забули?!", - пише у себе на сторінці Президент України.

"Отже, українській мові на українському ТБ - бути! PS: Чи всі зрозуміли, що закон підпишу?", - цим завершив свій допис Порошенко і прогнав всі сумніви щодо того, чи стане телебачення в нашій країні україномовним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #Україна #Порошенко #президент #телебачення #мова #українська #квоти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...