![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
забруднення довкілля
09:28, 21 травня 2017 р.
Невідомі відходи у Костянтинівці зливають просто в поле
забруднення довкілля
![Невідомі відходи у Костянтинівці зливають просто в поле Невідомі відходи у Костянтинівці зливають просто в поле](/dist-assets/images/cap.jpg)
Землі належать Костянтинівській міській раді
Мешканці Червоного кілька місяців поспіль скаржаться на сморід, який, за їх словами, викликають невідомі зливи, що привозять до міста.
Місцеві казали, що сморід йде з боку очисних водоканалу, куди їх незаконно зливають. Керівник місцевої прокуратури Вікторія Ткачук запевняє: документів, договорів, за якими до Костянтинівського водоканалу щось привозять, підприємство не надало.
- Зараз зливати припинили, сморід став менший. Вирішується питання про знезараження земельної ділянки – хто це робитиме і чиїм коштом, - наголосила Вікторія Ткачук.
Журналісти побували на новому місці, де просто серед поля створене штучне озеро з рідкими відходами. Воно знаходиться між водоканалом та міським сміттєзвалищем. До нього зручно під’їхати і злити прямо з дороги. Хто це привозить, прокуратурою поки не встановлено. Кримінальне провадження порушено за статтею ККУ 239 – забруднення земель. Мешканці Червоного продовжують скаржитися на сморід. Люди кажуть, що особливо неприємний запах посилюється по вихідних та святах. Прокуратура просить записати номери машин, що привозять відходи і допомогти у розкритті злочину. Звертатися можна за адресою: вул. Правобережна, 260, 4-тий поверх виконкому Костянтинівської міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...