Поляки дали костянтинівцям кошти на тренінгову кімнату у гімназії

Занятті у ній проводить психолог

17 тисяч гривень витратили на придбання сучасних меблів та облаштування зони відпочинку. Завдяки участі і перемозі у проекті Активна громада вдалося реалізувати цю ідею.Кошти надали поляки у рамках польсько-канадської програми підтримки демократії.

- Ми створили мобільний простір. Два місяці готувалися, проводили зустрічі з батьками, вчителями, різні заходи. Вирішували, що нам потрібно. Зупинилися саме на тренінговій кімнаті. Діти приходять сюди на спілкування з психологом, можна проводити тренінги, якісь зустрічі або просто в кріслах мяких відпочити. Це важливо, щоб була зона комфорту. Діти зараз завантажені, багато уроків, потім ще гуртки, такий простір потрібен був у гімназії. І ми вже бачимо, що він постійно використовуються, - наголосила Олена Андрієнко – учасниця проекту, заступник директора Костянтинівської гімназії.

Незабаром для занять з психологом до цієї тренінгової кімнати планують залучати педагогів. 

16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов