![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
Гастролі
14:34, 28 квітня 2017 р.
Театр-Пральня подарував костянтинівцям гарний настрій
Гастролі
![Театр-Пральня подарував костянтинівцям гарний настрій Театр-Пральня подарував костянтинівцям гарний настрій](/dist-assets/images/cap.jpg)
До міста завітав андреграундний театр з Києва. Випускники акторського відділення університету імені Карпенка-Карого створили синтетичний Театр-Пральню. Як пояснили самі учасники, таку назву своєму колективу води дали тому, що їхня творчість змиває з душі весь негатив.
І в цьому могли переконатися мешканці Костянтинівки. Актори два дні провели у місті – вони знайомили зі своїм творчим доробком учнів шкіл, влаштовуючи перформанси прямо під час перерви. Перев’ю перед своїм вуличним концертом зробили на вільному просторі «Друзі».
Наступного ж дня актори виступали на площі перед Палацом культури. Під барабан, акордеон, контрабас та інші музичні інструменти вони співали автентичних українських пісень у сучасній обробці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...