• Головна
  • Костянтинівці пам’ятають про роковини Чорнобильської трагедії
Важливо
13:32, 26 квітня 2017 р.

Костянтинівці пам’ятають про роковини Чорнобильської трагедії

Важливо
Костянтинівці пам’ятають про роковини Чорнобильської трагедії

До 31- ї роковини  з дня трагедії на Чорнобильській атомній станції співробітники міської бібліотеки приготували годину - реквієм «Чорнобиль, трагедія, подвиг і пам’ять». Розповідь ліквідаторів та екологів слухали учні 9-А, 9-Б класів СОШ № 13 ( в рамках зсідань клубу «Ми – лінгвісти» (вчителі Ольга Ткаченко та Любов Павлюкова).
Гостями заходу були Олександр Дерека –;Анатолій Андрійович Астахов,;, Володимир Березін; місцевий поет Людмила Миколаївна Донченко.

Провідний бібліотекар абонементу для юнацтва Людмила Ганнич провела огляд літератури, розповіла про основні події вибуху на ЧАС. Вона ознайомила присутніх з віршами про чорнобильську трагедію українських поетів С. Йовенко, М. Луківа тощо; продемонструвала відеоматеріал «Польот над Чорнобилем», «Чорнобиль. Початок аварії».

Голова Костянтинівського відділення Костянтинівської спілки «Інваліди Чорнобиля» Олександр  Дерека розповів про героїв чорнобильцівта про трагічне 26 квітня 1986 року. А ще - подарував бібліотеці книжки з серії «Пам’ять героям».

Учасник ліквідації наслідків Чорнобильської АС Анатолій Астахов повідомив про свій внесок та внесок своїх товаришів у ліквідації наслідків. Його розповідь доповнив і учень 9-Б класу Микита Хрячков.

Директор екологічного центру «Бахмат»Володимир Березін розповів не тільки про Чорнобиль, а й додав інформацію про екологію рідного міста, призвав учнів бути небайдужими до охорони навколишнього середовища.

Місцевий поет Людмила Донченко познайомила із своїми новими віршами про атомну станцію, свого власного вірша «Чорнобиль»  продекламувала і бібліотекар Людмила Ганнич.

Наприкінці годин – реквієм учні подивилися уривки з фільму «Аврора», подякували присутніх за цікаві розповіді та сфотографувалися напам’ять. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чорнобиль #катастрофа #година-реквієм #Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...