• Головна
  • Невідомі зливи у Костянтинівці взяли на хімічний аналіз
екологія
21:38, 21 квітня 2017 р.

Невідомі зливи у Костянтинівці взяли на хімічний аналіз

екологія
ставки зі стоками біля селища Червоний

ставки зі стоками біля селища Червоний

Рівень забруднення перевищує каналізацію у 100 разів

Лаборанти компанії «Вода Донбасу» взяли проби з відстійників, куди, як кажуть мешканці селища Червоний, зливають щось невідоме. Результат шокував навіть хіміків.

-Ми маємо показник ХСК – хімічно спожитий кисень. У тих пробах він становить 40 000 мгО2/дм3. Для прикладу: цей же показник у неочищених каналізаційних стоках становить 350-400 одиниць. Тобто цифра вища у сто разів. Це жахлива ситуація. Місцеві мешканці і журналісти підняли цю тему. Інших аналізів ми не робили, ми не маємо відповідного обладнання у лабораторії. Але департамент екології, куди ми направили результати, може залучити фахівців, щоб зробити спектральний аналіз цих відходів. Вже на цьому етапі нам ясно, що туди злили відходи з виробництва біопалива. Ніщо інше не дасть таких показників. Власне ці відходи і викликають той сморід, на який скаржаться люди. Чекаємо відповіді з Донецької облдержадміністрації та їх реакції, адже ідеться про забруднення землі, води, а це завжди  важливо, - пояснила Олена Широкоступ – директор центральної лабораторії компанії “Вода Донбасу”.

Після скарги мешканців селища Червоний на неймовірний сморід прокуратура Костянтинівки порушила кримінальне провадження. Як повідомила керівник Костянтинівської місцевої прокуратури Вікторія Ткачук, шукають, хто саме міг привозити відходи і зливати їх. Директор Костянтинівського водоканалу Аркадій Демченко заперечує, про його підприємство співпрацює з кимось щодо законного зливу відходів. Такі пояснення він вже давав слідчим прокуратури. Інформацію про хід слідства прокуратура поки  не розголошує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #стоки #очисні #Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...