Фольклорний гурт “Буття” заспівав для костянтинівців

Автентичні українські пісні слухали діти і дорослі у Костянтинівській школі мистецтв

Пісні гуцульські, поліські, закарпатські, полтавські та сумські виконали учасники гурту Буття на сцені. Грали троїсту музику – на цимбалах, сопілці та скрипках. Співали акапельно та під музику, записану по селах України, в основному на заході та у центрі.

-Це внутрішня потреба людини досліджувати історію, культуру України та власної родини. Наша родина завжди була співуча, деякі мають музичну освіту. Збирати автентичний фольклор по селах ми почали шістнадцять років тому. Об’їхали три сотні сіл в різних регіонах. Спілкувалися з людьми. У фольклорній експедиції зазвичай слухаєш, записуєш, а потім знаходиш якусь бабцю, чуєш її голос і усвідомлюєш, що все це значить. Ота пісня проникає тобі  в саму душу, - поділилася  Оксана Бут – керівник гурту “Буття”.

Гурт Буття планує колись відвідати і Донеччину, адже колективу ще не вдавалося записати фольклор на східних теренах України. Адже наша країна різнобарвна, тож гурт Буття намагається у своїх виступах представити саме розмаїття культури різних регіонів.

20 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов