06272.com.ua

На апаратній нараді у Костянтинівці з’ясовували, чиє сміття

На щотижневій апаратній нараді 11 квітня у виконкомі керівники більшості служб та установ доповідали, як у суботу, 8 квітня, усі гуртом прибирали місто.

- На суботник вийшли 1400 містян – представники різних підприємств та організацій, аби прибрати Костянтинівку до Великодня. Вивезли за тиждень 932 контейнери зі сміттям – це більше, ніж зазвичай. Ще частина зібраного сміття ще потребує вивезення, воно лежить на подвір’ях та поблизу доріг,  комунальники мають зробити це цього тижня, - доповів Дмитро Заварзін – начальник управління ЖКГ міської ради.

Щоправда, деякі ділянки так і лишилися неприбраними. У центрі біля ринку Ювілейний, територія, що здана в оренду місцевому підприємцю Андрію Роженку, давно перетворилася на сміттєзвалище. На питання, чи збирається він те вивозити, Роженко відповів, що не знає про наявне там сміття. Але пообіцяв подивитися. Прибирати смітник не хочуть і комунальники. Щороку вони вивозять звідти не одну вантажівку сміття. У створенні смітника звинувачують торговців на ринку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать