Зупинка на проспекті Ломоносова у Костянтинівці більше схожа на об’єкт “укриття”

Містяни обурені таким будівництвом у центрі

Дозвіл на зведення торговельних кіосків разом із зупинкою дав колишній архітектор міста Євген Поперека. За проектом люди мали сидіти ногами на проспекті в очікуванні автобусів. Після того, як журналісти почали ставити багато питань, нинішній головний архітектор Алла Озерна переконала забудовників, що зупинку краще обладнати збоку.

Впродовж двох тижнів тут ведуться роботи. Сьогодні вже з’явилися лавки, щоправда маленькі, на яких може сісти три людини.

Також журналістам говорили, що стіни у цих павільйонах будуть зі склопакетів, але вже видно, що вздовж проспекту стоїть глуха стіна, обшита металом. Що продаватимуть у цих новозведених кіосках, невідомо. Власниця крамниці на прохання зустрітися не відреагувала. Керівництво Костянтинівки відмовляється коментувати будь-що з цього приводу. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов