В Костянтинівці з'явилась вулиця Олекси Тихого

30 березня в Костянтинівці відбулая черговасесія міської ради. Одним із рішень, які були прийняті депутатами під чассесії стало історичне рішення про перейменування колишньої вулиці Леніна та ще кількох вулиць на вулицю Олекси Тихого

Про це повідомляє насвоїй сторінці у Фейсбук голова товариства імені Олекси Тихого Євген Шаповалов.

За словами Шаповалова, до цього депутати навіть і слухати не хотіли про таке перейменування, тому спочатку було незрозміло в чому причина такої зміни позиції депутатського корпусу Костянтинівки.

"Я запитав кількох міських депутатів про це. Відповіді були майже однакові: "Ми були проти переймсенування, поки не узнали більше про Олексу Тихого. Він наш, він костянтинівець. Він прагнув кращого життя донбасівцям, яких називав НЕВТОМНИМИ ТРУДАРЯМИ... Імена саме таких людей повинні носити наші вулиці!". А я подумав: що буде, якщо депутати узнають правду про життя і діяльність Степана Бандери? Може тоді у Костянтинівці з'явиться вулиця і з його ім'ям?..", - повідомляє активіст.

Також з'являються і інші відгуки активістів міста на перейменування, що відбулося.

25 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов