Північний шляхопровід у Костянтинівці знову очікує ремонт

Після капремонту міст простояв три місяці

Штукатурка почала обсипатися і відпадати за місяць, на асфальті утворилися ями, а тротуар вздовж мосту теж посипався. Місцева влада має претензії до якості робіт.

Представники ТОВ Міст, які виконувала капітальний ремонт шляхопроводу, приїдуть наступного тижня, аби обстежити шляхопровід і скласти дефектний акт. Скільки коштуватимуть ці роботи і як надовго розтягнуться, невідомо. Містяни ж вже переймаються можливим перекриттям руху, як було під час капітального ремонту. Тоді автобусам, таксі та приватному транспорту доводилося об’їжджати через півміста зайві 15 км.

Нагадаємо, що шляхопровід після ремонту відкрили 1 грудня 2016 року. Тоді обласні чиновники  казали, що все зроблено якісно і перерізали стрічки. Більшу частину робіт виконували саме восени і взимку, бо влітку не було фінансування. Гарантія підрядників ТОВ Містна цей шляхопровід – 10 років.Загалом було витрачено 27 мільйонів гривень.

35 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов