• Головна
  • Книгоманія – 2017 в Костянтинівці
Конкурс
09:42, 28 березня 2017 р.

Книгоманія – 2017 в Костянтинівці

Конкурс
Книгоманія – 2017 в Костянтинівці

Юні читачі Констянтинівки  з 2007 року приймають участь у конкурсі «Книгоманія», який заснувала громадська організація «Форум видавців». І нам є чим пишатися. Нагадаємо, що за цей період двоє читачів стали переможцями ІІІ етапу і отримали вищу нагороду.

   Після трирічного перериву кращі читачі Костянтинівки знову зібралися у читальній залі дитячої бібліотеки.

18 учнів 6 - 7 класів підготували розповідь про улюблені книжки поза шкільної  програми. Визначити суперчитача міста ми запросили почесне журі: Миронову Н.І (місцева поетеса), Пухир М. А. журналіст, Кононенко М. В. (заступник директора по роботі з дітьми).

  Кожен з учасників повинен був за декілька хвилин ознайомити слухачів зі своєю улюбленою книжкою, яка найбільше вразила їх чи мала великий вплив. Перед очима глядачів і журі за час конкурсу немов ожило багато літературних героїв різних за жанрами творів: фантастики, пригод,  творів  сучасних українських та зарубіжних письменників,  про життя однолітків і навіть збірник творів про життя відомих донецьких спортсменів.

Суперчитачем міста стали: Прокопенко Поліна НВК, 6 клас з книгою Кононенко Є."Неля, яка ходить по скелі" та Юрєва Марина ЗОШ№16, 7 клас з книгою Купріян О. "Солоні поцілунки".

Солодкий приз від редакції газети «Знамя Індустрії»  отримав Марусов Микита УВК, 6 клас.  Особливий приз глядацьких уподобань отримала Козарєзова  Поліна Школа - інтернат №1, 7 клас. Друге місце отримали: Шак Ніка ЗОШ№5, 6 клас та Буримченко Настя гімназія, 7 клас. Третє місце отримали: Нощенко Ксенія ЗОШ№5, 6 клас та Теслюк Настя НВК, 7 клас.

 Головна премія для юних читачів – поїздка у місто Львів на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». Переможці конкурсу на Фестивалі дитячого читання «Книгоманія» у Львові отримають звання «Найкращий читач України» та матимуть можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх уподобаннях, подискутувати про улюблені книжки, зустрітися з улюбленими авторами; познайомитися з історією та культурою Львова, дізнатися більше про сучасну українську літературу; пережити цікаві пригоди та отримати нові враження та нагороди – нові книжки від українських видавців та подарунки від партнерів.

Сподіваємося, що і 2017 рік стане для юних книголюбів Костянтинівки переможним!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Книгоманія #конкурс #діти #Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...