В Костянтинівці згуртувалися політичні сили

У місті створена Координаційна політрада

Представники місцевих осередків п'яти партій: ВО "Свобода", Народний фронт, Укроп, ЄвроПартія, Радикальна партія Ляшка згуртувалися.

Було прийнято рішення об'єднати свої зусилля і створити Координаційну політраду патріотичних сил Костянтинівки. Завданням на майбутнє вирішили таке - поставити об'єднання зусиль з підготовки до виборів. І, в першу чергу, пошук і підготовку до роботи в органах самоврядування і виборчих комісіях нових мешканців міста, що стоять на державних, антикорупційних позиціях, готових, на відміну від нинішньої влади, працювати в тісному зв'язці і в інтересах громади.

Найближчим часом Координаційна політрада буде ініціювати ряд заходів і, в першу чергу, акції по терміновому припиненню повноважень Костянтинівського міськради, залученню до відповідальності всіх, хто бере участь в корупційних злочинах. В даний час вже розпочато підготовку до акції протесту проти цькування представника патріотичних сил - начальника Костянтинівського управління освіти О.Барабаш. Захід планується в Костянтинівці і в Краматорську (біля стін обладміністрації). Цю ініціативу, як прокоментували члени ради, вже підтримали патріотично сили Дружківки, Краматорська, Слов'янська та Бахмута. 

політика Констянтинівка політсили_Костянтинівки координаційна_рада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
36 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Рулетку со стопками уже дарили в 2016, парусник в бутылке в 2017, что дарить в 2018? Долой банальщину в подарках! Шарфики, носочки, зажигалки, сувениры-пылесборники, магазинные картины и книжки, ручки и блокноты, сковородки и наборы ножей, все это дарили вам и уже не единожды дарили вы. Все это скучно и обыденно! Такие подарки уже не вызывают ни радости, ни удивления! А подарок без эмоций - деньги на ветер! А ведь так хочется сделать приятно и себе и други...
Новости компаний
Качество пищевой продукции оказывает огромное влияние на здоровье человека. С пищей в организм попадает большое количество не только полезных веществ, но и различных токсичных металлов, нитратов, пестицидов и бактерий. Поэтому подбор безопасных продуктов – один из важнейших факторов сохранения здоровья человека. Одним из основных источников продуктов питания на сегодняшний день является продукция животноводства и птицеводства, качество которой зависит от к...