![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
Освіта
16:57, 18 березня 2017 р.
Костянтинівці зробили європейський вибір в освіті
Освіта
![Костянтинівці зробили європейський вибір в освіті Костянтинівці зробили європейський вибір в освіті](/dist-assets/images/cap.jpg)
У місті прошли публічні обговорення регіональної програми «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017 – 2020 роки». Вчителі, батьки та учні зібралися разом в Констянтинівькому ліцеї, аби розібрати кожен пункт та внести свої пропозиції.
Ініціатором стала начальник міського управління освіти Ольга Барабаш. Її ідею підпримала громадська рада при міськуо. Публічні обговорення пройшли в форматі європейського кафе – усих присутніх розділили по групах і дали сім хвилин, аби мати змогу сформолювати своє бачення по напрямках. Таким чином програму проробили вчителі та учні, батьки також дізналися про нововведення в освіті.
Всі пропозиції, як наголосила Ольга Барабаш, передадуть до Депертаменту освіти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...