![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
історія
11:33, 18 березня 2017 р.
Виставка “Люди свободи” відкрилася у Костянтинівці
історія
![Виставка “Люди свободи” відкрилася у Костянтинівці Виставка “Люди свободи” відкрилася у Костянтинівці](/dist-assets/images/cap.jpg)
На 26 плакатах представлені постаті, що творили незалежністьУкраїниу ХХ столітті
На плакатах зображені представники різних професій, віку та долі. Усіх об’єднало прагнення бачити Україну незалежною: Василь Стус, В’ячеслав Чорновол, Олена Теліга, Алла Горська, Катерина Білокур та інші. Особливістю плакатів є те, що на них крупним планом є очі цих людей.
- Кажуть, що очі – душа людини. Тут на кожному плакаті є очі цих людей, вони різні – усміхнені, сумні, суворі, але усіх їх об’єднало те, що кожен з представлених зробив багато для нашої України, - розповіла Ася Аренсбург – науковий співробітник Костянтинівського краєзнавчого музею, яка презентувала виставку школярам.
Пересувна виставка “Люди свободи”розташована у Палаці культури та дозвілля. Вхід – безкоштовний. Підготовлені ці плакати Інститутом національної пам’яті до 25-річниці незалежності України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...