На костянтинівських собак виділені кошти

Одна безпритульна тварина обійдеться бюджету у 1100 гривень

За такі гроші харківське підприємство “Зооконтроль”  приїде до міста зі своєю операційною на колесах, відловить найбільш агресивних безпритульних тварин по мікрорайонах, проведе їхню стерилізацію, зробить чіпування і випустить знову у звичне для тварин середовище.

- З міського бюджету виділено 200 тисяч гривень. Угоди укладені. Але поки собак не можна відловлювати, у них період “гонки”, тобто розмноження. Мені пояснили, що в цей час тварин не чіпають, бо забороняє закон, - пояснив Віктор Ділін – директор комунального підприємства “Комунтранс”, який власне і укладав угоду.

Коли саме у місті почнуть стерилізувати тварин, де їх відловлюватимуть і чи врахують скарги людей, комунальник Ділін не знає. За його словами, у Костянтинівці понад 1500 безпритульних собак. При цьому більш точної цифри ніхто назвати не може. Щодня на службу 1505 до виконкому надходять скарги від містян, що собаки кидаються на людей у різних точках.

У 2016 році депутати виділяли на боротьбу із собаками 1 мільйон гривень КП “Комунтранс”, але потім забрали ці кошти назад. Притулок, що був створений на базі підприємства, розпустили. Нині вольєри стоять порожні. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов