• Головна
  • Усі пересенці незабаром зможуть отримати свої соціальні виплати
10:06, 9 червня 2016 р.

Усі пересенці незабаром зможуть отримати свої соціальні виплати

Останнім часом багато переселенців занепокоєні питанням про відмітку Міграційної служби, адже без неї вони не можуть продовжити строк дії довідки переселенця, а отже не можуть і отримати адресну допомогу, пенсії та інші соціальні виплати. Працівники соціальних служб вимагають від переселенців штамп на підставі постанови № 509, яка була прийнята Урядом ще у 2014 «Про облік внутрішньо переміщених осіб». Про це повідомляє Урядовий портал України.

Вчора, 8 червня, на засіданні Кабінету Міністрів до постанови № 509 біли внесені зміни, якими регулюється своєчасне отримання пенсій та інших соціальних виплат переселенцям з Донбасу та Криму, і відміняється проставлення відмітки Міграційної служби. Довідка переселенця набуває безстрокового статусу.

«Відтепер затверджується як порядок виплат, так і порядок контролю. Основна нагальна проблема вирішена, але робота продовжується. Ми й надалі працюватимемо над удосконаленням згаданої  постанови», - зазначив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін на засіданні Уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Переселенці #довідка #Уряд #виплати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...