Усі пересенці незабаром зможуть отримати свої соціальні виплати

Останнім часом багато переселенців занепокоєні питанням про відмітку Міграційної служби, адже без неї вони не можуть продовжити строк дії довідки переселенця, а отже не можуть і отримати адресну допомогу, пенсії та інші соціальні виплати. Працівники соціальних служб вимагають від переселенців штамп на підставі постанови № 509, яка була прийнята Урядом ще у 2014 «Про облік внутрішньо переміщених осіб». Про це повідомляє Урядовий портал України.

Вчора, 8 червня, на засіданні Кабінету Міністрів до постанови № 509 біли внесені зміни, якими регулюється своєчасне отримання пенсій та інших соціальних виплат переселенцям з Донбасу та Криму, і відміняється проставлення відмітки Міграційної служби. Довідка переселенця набуває безстрокового статусу.

«Відтепер затверджується як порядок виплат, так і порядок контролю. Основна нагальна проблема вирішена, але робота продовжується. Ми й надалі працюватимемо над удосконаленням згаданої  постанови», - зазначив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін на засіданні Уряду.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов