Діти із Костянтинівки поїхали на відпочинок до Одеської області

На календарі майже середина літа. Українці по різному використовують свій час влітку. Хтось відпочиває дома, інші їдуть за кордон, треті на річку або на море. Літо найвеселіша пора року для дітей. Вони з нетерпінням чекають канікул та літніх розваг. Однією з них є відпочинок у літньому таборі. Упродовж трьох тижнів школярі можуть грати з однолітками, брати участь у різних змаганнях, їздити на екскурсії, купатися в морі.

418 дітей із Донецької області пройдуть курс оздоровлення в дитячому таборі «Сонячний берег». Діти поїдуть в Сергіївку в Одеську область. Про це повідомили в департаменті сім’ї, молоді та спорту Донецької військово-цивільної облдержадміністрації.

В ОДА зробили уточнення, що 11 липня із Маріуполя і 12 липня з Костянтинівки виїхало 418 дітей, що потребують особливої соціальної уваги. У тому числі 158 школярів, які живуть на лінії зіткнення.

Джерело: Трасса Е-95

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов