Екскурсія до пожежної частини Костянтинівки

6 липня у ДПРЗ-16 м. Костянтинівки Головного управління ДСНС України у Донецькій області, в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» було організовано екскурсію до пожежно-рятувальної частини № 41 для дітей православного літнього табору «Голубка».

Для хлопців та дівчат було підготовлено цікаву програму. Заступник начальника частини розповів вихованцям табору про пожежно-рятувальні автомобілі, які знаходяться на території пожежного підрозділу. Діти ставили питання, цікавилися як саме працюють пожежні машини, що потрібно знати та вміти, щоб стати справжнім рятувальником.

Щоб краще зрозуміти тонкощі професії, школярам надали можливість посидіти у справжньому пожежному автомобілі. Дозволили одягти спеціальний одяг вогнеборця та дали пожежний ствол, щоб діти спробували власноруч загасити умовну пожежу. Це викликало масу емоцій, кожен хотів спробувати себе у ролі вогнеборця. Під час екскурсії діти брали активну участь у всіх запропонованих заходах.

Метою екскурсії було ознайомити підростаюче покоління з господарством протипожежної частини, з правилами виїзду на місце пригоди і засобами пожежогасіння. Розвивати почуття відповідальності за свої вчинки. Виховувати повагу до людей цієї відповідальної і безстрашної професії.

Екскурсія пожежною частиною була проведена з користю для дітей, вони дізналися тонкощі діяльності пожежних та пообіцяли, що в майбутньому стануть рятувальниками.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов