Впровадження нової освітньої системи

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

На впровадження реформи виділяються кошти з державного та місцевих бюджетів. Так на закупівлю парт з державного бюджету виділено спеціальну субвенцію в мільярд гривень. Частково ці витрати покриють з місцевих бюджетів.

За інформацією начальника управління освіти – Ольги Барабаш, для міста Костянтинівки із держбюджету виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень, дотація із міського бюджету складає 500 тисяч гривень. Ці кошти витратять на організацію освітнього середовища для першокласників. Кошти розподілять таким чином: на пересувні меблі – 40 %, на дидактичний матеріал – 40 %, для забезпечення необхідним обладнанням вчителів 1-х класів – 20 %.

Закупівлі будуть здійснюватися через систему Prozorro (Прозоро). До 1 вересня планується отримати все необхідне обладнання.

Про інші події міста читайте внаших статтях. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов