Екскурсії до Дня Конституції України в Костянтинівському краєзнавчому музеї

До Дня Конституції України в Костянтинівському краєзнавчому музеї пройшло кілька заходів, які відвідали вихованці дитячого садка та військові 24-ї окремої механізованої бригади.

Діти спочатку побували в залі природи, де побачили флору та фауну Костянтинівки та Костянтинівського району, подивилися цікавий фільм про природу. Після цього перейшли в іншу залу, де оглянули міні-виставку до Дня Конституції України. Малеча наввипередки відповідала на питання екскурсовода. Діти самі розповіли, що означають Герб України й кольори українського Прапора. Дошкільнятам показали коротенький фільм про історію створення Конституції «Конституція України – основний закон держави».

Наступними відвідувачами були військовослужбовці, які сьогодні захищають Україну і її Основний закон. Для них підготували показ фільму «20 кроків до мрії. Крок 19 – Прийняття Конституції України». Кожен отримав корисну і цікаву інформацію про довгий шлях державотворення в Україні, про історію української Конституції різних історичних періодів від Конституції Пилипа Орлика до сьогодення.

Після цього для військових провели інформативну екскурсію по всьому музею. Екскурсовод розповідала про часи створення Костянтинівки, про періоди розквіту та занепаду, про роки війни. Історія нашого міста та країни дуже цікава, а наш обов’язок її знати та розповідати нащадкам.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов