Костянтинівська Громадська організація «Шлях до визволення» та її діяльність

Громадська організація «Шлях до визволення» допомагає тим людям, які знаходяться у важких життєвих умовах, також внутрішньо переміщеним українцям із непідконтрольних державі територій.

Працівники організовують благодійні обіди. На базі організації працює проект «Благодійна їдальня». Кожної п’ятниці з 12.00 до 14.00, за адресою, Бурденко 14, охочі попоїсти можуть скуштувати повноцінний і смачний обід. У зв’язку з бойовими діями на Донбасі, населення регіону відчуває гостру потребу і потребує соціальної допомоги. Їдальня може нагодувати близько 50 осіб, а одночасно вмістити 40 осіб. Програмою передбачено три види меню – дитяче, для пенсіонерів і інвалідів, та малозабезпечених. Для більшості відвідувачів «Благодійної їдальні» - це єдина можливість поїсти свіжих та гарячих страв.

Також колектив ГО «Шлях до визволення» допомагає хворим людям, які мають алкогольну та наркотичну залежність. За допомогою психологічної підтримки, молитов людина може спробувати кинути шкідливі звички та відновити своє здоров’я. Реабілітаційний центр може вмістити 15 осіб, зараз на лікуванні знаходяться 10. Працівники центру готові прийняти нужденних за адресою: вул. Керамічна 29 ( район Красний Октябрь).

Кілька підопічних вже декілька років не вживають алкоголь та наркотики, завели власні родини. Живуть нормальним і спокійним життям. Їхні життєві історії читайте у наступних статтях.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов