“Ми просто змушені тут жити”, - відповіли в анкетах 40% жителів Іллінівської громади

В Іллінівці презентували результати анкетування жителів та представників бізнесу

Участь у засіданні робочої групи взяли Артем Колодезний - радник з питань регіонального розвитку Донецького ЦРМС та Анатолій Соловйов - експерт Донецького агенства регіонального розвитку . Вони презентували результати анкетування, проведеного напередодні в громаді. В опитуванні взяли участь 163 місцевих мешканця та 13 представників бізнесу.

Даючи характеристику Іллінівській ОТГ, 40% мешканців зазначили, що просто змушені тут жити. Для 26% опитаних громада комфортна для проживання, а 13% хочуть, щоб тут продовжували жити діти.

Серед головних факторів, які заважають розвитку громади, більшість респондентів назвали безробіття та недостатню громадську активність, представники бізнесу додали також до пріоритетних проблем несприятливі умови для розвитку підприємства.

Серед пріоритетних завдань для розвитку люди бачать підтримку агрохолдингів та кооперативного руху, використання природних ресурсів, розвиток туризму, підтримкафермерства. Лише після цього йдуть вирішення проблем з інфраструктурою, водою, а на останньому місці – безробіття.

Вигідне географічне становище, на думку більшості, - важливий ресурс для розвитку громади. Далі йдуть корисні копалини на території ОТГ, залучення іноземних інвестицій та доступність до міста та ринків.

Трохи інші пріоритети вказали представники бізнесу, які взяли участь у опитуванні. Найпершими завданнями громади вони вважають розвиток туризму, внутрішні та зовнішні інвестиції, підтримку агрохолдингів. Понад 60 % учасників опитування з числа бізнесу бізнесу вірять у реалістичність впровадження завдань, тоді як серед звичайних мешканців 57% людей в це поки що не вірять.

Познайомившись з результатами анкетування, учасники засідання розділилися на групи, щоб поміркувати над стратегічним баченням ОТГ. Наступного разу, коли в липні збереться робоча група, будуть представлені три варіанти стратегічного бачення, щоб вибрати найбільш сприятливий. Наразі Іллінівська ОТГ працює над розробкою Стратегії розвитку до 2025 року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов