Школярі з Костянтинівки посіли 2 місце у міжнародному конкурсі “Історія моєї громади”

На конкурс учні надіслали відеофільм Бельгійська історія Костянтинівки

Цими вихідними у Києві діти презентували свій проект і стали переможцями.

На конкурс, який організовувала Всеукраїнська асоціація вчителів історії “Нова доба” з різних куточків України надіслали 288 робіт. У кожній було про локальну історію громади.

-Я дивилася ці роботи впродовж місяця, щодня по 18 годин і ніби побувала в кожному куточку України. Я вражена тим, як цікаво та неординарно учні разом зі своїми наставниками підійшли до висвітлення історії того містечка чи селища, де вони живуть. Ми відібрали дванадцять, на нашу думку, кращих робіт. Хоча це було складно – ми не обмежували учасників у формі подачі, тому команди прислали відеофільми, створили екскурсійні маршрути, блоги, надрукували абетку, - поділилася член журі Елла Ситник.

Під час нагородження, яке відбулося у Національному музеї історії України, були присутні представники організацій з Німеччини, які підтримали цей проект.

-Я дякую усім, хто взяв участь у такому проекті. Це надзвичайно важливо і цікаво. Адже крім загального курсу історії своєї країни, ви також вивчаєте локальну історію – історію того місця, де ви живете. Історія стає ближчою і більш зрозумілою саме так, через історії родин, маленьких міст, селищ. Саме тому Німеччина підтримує такі проекти, вони сприяють розвитку демократії і грамодянського суспільства у світі, - звернулася до присутніх Андреа Шторм – керівниця департаменту культури посольства Німеччини в Україні.

Також 2 місце у конкурсі отримала команда школярів з Новгородського – діти розповіли про історію менонітів у своєму селищі, яке колись називали Нью-Йорком. Першими стала команда зі Львова.

До початку жовтня учасники проекту мають реалізувати у своїх громадах запропоновані ідеї. Організатори конкурсу пообіцяли підтримати їх фінансово.

У листопаді кілька дітей з України поїдуть до Берліна, де впродовж тижня відбуватиметься міжнародний дитячий табір. Учасників відбиратиме німецька сторона на підставі мотиваційного листа, у якому учні мають пояснити навіщо їм вивчати локальну історію.

57 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов