Іллінівська громада отримала гроші на ремонт Олександро-Калинівського будинку культури

Гроші виділені з Державного фонду регіонального розвитку

На умовах співфінансування планують відремонтувати Олександро-Калинівський будинок культури.

На капітальний ремонт будинку культури Олександро-Калинове отримає 10,4 мільйони гривень – це кошти держави, ще 4,5 мільони має вкласти громада, - розповів Артем Колодезний, радник Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEADз Європою».

Тут планують повністю замінити покрівлю, систему опалення, утеплити фасад.

Раніше голова Іллінівської громади Володимир Маринич говорив, що він стане центром культури для всієї громади.

Щороку Дня незалежності України тут проводять Смолянський куліш– фестиваль, на який приїжджають гості з різних куточків Донеччини. Він є візитівкою села.

Також за кошти ДФРР планують цьогоріч відремонтувати лікарню та діагностичний центр у Лимані, дитсадок у Соледарі та інші будівлі у громадах Донеччини.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов