У Костянтинівці відбувся тренінг з написання проектів

Громадянська просвіта молоді на Сході України продовжується в рамках однойменного проекту, що реалізує ГО «Молодь Сходу України» за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

9 червня 2018 року в м.Констянтинівка у вільному просторі «DRUZI» зібралась активна молодь Констянтинівки, Краматорська, Дружківки, Соледара на тренінгу з написання проектів.

Молодь прийшла зі своїми ідеями, а під час тренінгу разом з Оксаною Ступак (ГО «Молодь Сходу України»), Ревазом Татаішвілі (ГО «Інша Освіта») отримали корисні поради щодо якісного оформлення їх в проектну пропозиції, формування команди, моніторингу сучасних проблем громади шляхом інтерв’ювання, формування кошторису з раціональним використанням ресурсів, а також залучення органів місцевого самоврядування до реалізації проектів.

Серед проблем, яким намагалися знайти рішення учасники були: комунікація між молоддю та людьми похилого віку, організація культурного дозвілля молоді, інструменти взаємодії з владою, залежність молоді від шкідливих звичок, забруднене довкілля.

Більшість учасників відзначили, що планують подавати свої проекти на конкурс міні грантів для вирішення хоча б певних проблем громади, який проходить в рамках проекту «Громадянська підтримка молоді на Сході України» та отримати фінансову підтримку від Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні та менторську підтримку під час реалізації проектів від громадської організації «Молодь Сходу України».

Останній тренінг відбудеться 16 червня 2018 року в місті Добропіллі в Дитячому центрі для молоді «ДОБРО».

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/eEOETS08IX6HHCv03

або за телефоном: +380501741819 – Ступак Оксана, керівник проекту

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов