У місті Костянтинівка відбулася акція «Поміняй нікотин на апельсин»

У Костянтинівці до Всесвітнього дня без куріння було проведено акцію «Поміняй нікотин на апельсин». Організацією заходу займалися члени ГО Костянтинівської ланки "Молодіжна ліга майбутніх поліцейських" .

Метою акції було нагадати містянам про негативний вплив паління на загальне здоров’я людини, а особливо на органи дихання. Костянтинівцям, які палять, пропонували поміняти пачку цигарок на апельсин. Тим саме закликали вести здоровий спосіб життя, а в майбутньому, зовсім, відмовитися від шкідливої звички.

Своїми враженнями щодо проведеного заходу поділилися лігівці -Крістіна і Артем. Вони розказали, що мешканці міста підтримали таку ініціативу і більшість із задоволенням міняли цигарки на цитруси, але деякі вагалися це робити. Один із учасників акції, Сергій, похвалився своїм успіхом боротьби з тютюнопалінням. Він розповів, що не палить близько 2 місяців, але носить в кишені пачку цигарок, щоб перевірити власну силу волі. Зізнається, що важко втриматися від спокуси, але йому вдається. Тому в день акції,без вагань, кидає цигарки у скриню.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов