26 травня у Костянтинівці відбувся випускний учасників безкоштовних курсів української мови

Впродовж року заняття відбувалися у публічній бібліотеці вихідними, на них приходили охочі удосконалити свої знання з української. Взимку до групи дорослих додалася учнівська, де готувалися до ЗНО.

Як розповіла викладачка курсів Надія Зубатюк, безкоштовні курси продовжаться і наступного року.

-З жовтня 2018 року працюватиме учнівська група, куди зможуть приходити учні 9—11 класів, щоб удосконалити свої навички і підготуватися до здачі ДПА або ЗНО.

-

Анастасія Розлуцька — одна із організаторів проекту безкоштовних курсів каже: «Те, що кожного року долучається все більше і більше людей до курсів, є неймовірним успіхом для проекту і для міст України в цілому. Завдяки волонтерам, які мають бажання навчати інших розмовляти українською, існує цей проект».

Проект був започаткований в Україні п‘ять років тому. Зараз він працює у 18 областях. Головною метою є допомога людям, які хотіли б вільно володіти державною мовою, але не мали можливості вивчити її.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов