В Україні відзначають День Героїв

День героїв в Україні відзначають з 1941 року. Саме тоді Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів вирішив відзначати цей день, як вшанування пам'яті і подвигів справжніх захисників України.

У радянські часи це свято відзначали тільки у підпіллі та українській діаспорі. Але після проголошення незалежності України, набув популярності серед громадян.

Цей день покликаний згадати справжніх лицарів нашої держави, що стояли на її охороні і захисті. Серед тих героїв лицарі Київської Русі, славетні і сильні козаки Гетьманської доби, січові стрільці та вояки армій УНР, УПА, діячі ОУН. З початком бойових дій на Сході України відзначають чоловіків, що боролися під час Майдану - героїв Небесної Сотні, а також захисників України, що зараз захищають нашу державу на сході країни.

Цей день покликаний відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов