Костянтинівські освітяни обмінювалися досвідом з литовськими колегами

Конференція педагогів Донеччини, Луганщини та Литви зібрала близько ста учасників у Краматорську

Цей захід завершив проект На шляху до змін, який тривав в українських школах два роки. Учителі та учні за цей час відвідали Литву, познайомилися з системою освіти там і спробували дещо запровадити у своїх школах.

-П'ятнадцять учителів з Костянтинівки завдяки проекту вперше побували у Європі, змогли порівняти освіту литовську та українську. І дорослі, і діти помітили відкритість литовців, демократичні підходи у спілкуванні. Литовці після розпаду Радянського Союзу почали змінювати свою освіту, зараз вони попереду. І нам показують, що потрібно змінювати – більше самостійності надати школам, власне дітям, дослухатися і втілювати їх проекти, бажання. Ми маємо зробити, аби дітям у школі було не тільки комфортно вчитися, а й самореалізовуватися, - розповіла Ольга Барабаш – начальниця Костянтинівського управління освіти.

Хоча не в усіх закладах освітяни готові відмовитися від усталених традицій. Так, учні 13 школи Костянтинівки пропонували замінити шкільний дзвоник на мелодію музики, як це вони почули в Литві. Адміністрація школи не погодилася на це.

Під час заходу литовці презентували результати опитування, чи змінилося щось у школах після поїздки дітей до Литви. 60% опитаних сказали Так, зміни почалися.

5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов