Представників громад Донеччини запрошують на тренінг

Головне – мати команду і готовність навчатися

Участь у навчанні може взяти команда з трьох людей, які представлятимуть свою громаду. Це можуть бути представники влади або громадськості.

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують представників Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей до участі у програмі «Успішні локальні громади». Програма передбачає тренінговий компонент, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість взяти участь у навчальному візиті до Польщі та  отримати фінансування в рамках конкурсу міні-грантів.

Для представників усіх областей буде проведено триденний тренінг у квітні-травні 2018 р.

Під час тренінгу учасники дізнаються як проводити аналіз проблем та потреб громади, а також яким чином залучати ресурси у відповідності до локальних потреб з метою покращення якості життя в громаді.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету онлайн для даної області.

Представники Донецької та Луганської областей – дати тренінгів: 17-19 травня 2018 року (місце проведення: Святогірськ):  https://goo.gl/forms/7Q1Be87TJfzpmavR2

 Термін подання заявок – до 5 квітня 2018 р.

28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов