Підприємство “Комунтранс” уклало прямі угоди з виконкомом на благоустрій кладовищ на 400 тисяч гривень

дорога на цвинтар

У системі державних публічних закупівель “Prozorro” наявна інформація, що тендери на проведення благоустрою костянтинівських цвинтарів та ремонту доріг до них не проводилися. Комунальне підприємство Комунтранс уклало прямі договори з управлінням комунального господарства міської ради.

Так, по одному з них Комунтрансзобов’язується впродовж 2018 року прибирати п’ять міських цвинтарів на суму 199 723 гривень. Які саме роботи виконуватимуть – у договорі не прописано.

За іншим договором Комунтранс має виконати поточний ремонт доріг до міських кладовищ, причому у договорі відсутня інформація про те, яку кількість квадратних метрів доріг мають відремонтувати. Сума на ці роботи – 199 368 гривень.

Дані тендери на суму до 200 тисяч гривень вважаються допороговими. Вони є неконкурентними, оскільки інші учасники не знали про їх проведення. Після підписання договорів наступного дня вони були оприлюднені на майданчику державних публічних закупівель “Prozorro”.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов