Костянтинівські школярі надіслали 58 відгуків на прочитані книжки

Наразі роботи учасників Всеукраїнського конкурсу Вся Україна читає

дітям перевіряє журі

На конкурс з різних шкіл Донеччини учні надіслали 130 робіт.

У Зимових читання-2018 взяли участь два міста – Краматорськ і Костянтинівка. Роботи надійшли з 21 навчального закладу, серед яких 2,5,16, НВК, гімназія м.Костянтинівки.

-Діти підійшли творчо і не просто написали відгук на прочитану книжку. Традиційно наш книгоман Павлов Іван з костянтинівської школи№ 5, 6-Б клас (учитель Андрієнко Ю.В.) на Зимові читання-2018 (де можна було написати усього 1 відгук) відправив відгуки на прочитані 11 книг, - розповіла Оксана Проселкова.

Це волонтерський проект учительки з Краматорська Оксани Проселкової. Проект полягає у тому, що впродовж літніх або зимових канікул учні мають прочитати запропоновану одну або кілька книжок зі списку літератури, а потім написати на це свій відгук. Його прототипом став польський конкурс Вся Польща читає дітям. У поляків щодня 20 хвилин дітям читають книжку дорослі.

Планується, що нагородження переможців відбудеться у Краматорську наприкінці квітня. Зазвичай у подарунок діти отримують книжки сучасних авторів, часто автори пропонують на цей конкурс свої новинки, а видавництва стали робити знижки, коли на цей конкурс організатори замовляють книжки.

66 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов