Книжки з Прикапаття приїхали до Олександро-Калинового

Сучасну літературу сільській бібліотеці передала учителька з Івано-Франківська Оксана Тебешевська.

До села Олександро-Калинове пані Оксана надіслала понад чотири десятки своїх книжок – поетичних, прозових, краєзнавчих розвідок, а також видання сучасних авторів Прикарпаття – Олександра Сича, Анатолія Дімарова, Володимира Качкана, Лесі Пилипюк та інших.

-Найбільше книжок подаровано бібліотекам Донеччини і нашим воїнам- захисникам. Ще в 2014 році один із моїх випускників, які були на передовій, Василь Гладенький сказав мені про те, що їм потрібні книжки. Я спочатку навівть здивувалася: війна ж... Але згодом зрозуміла, що нашим бійцям книжки допомагають вистояти у найтяжчих ситуаціях. І в бібліотеки Донеччини і привозила, і надсилала і надсилаю українські книжки, бо розумію, що тут дуже нелегко і така підтримка необхідна. Маємо бути разом, щоб перемогти ворога і побудувати вільну, щасливу державу - Україну! – розповіла Оксана Тебешевська.

Серед примірників, що надіслані до Олександро-Калинового, є двотисячна книга, подарована за ці роки бібліотекам по різних регіонах України.

Також пакунок з книгами пані Оксана готує до Званівської громади.

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов