Делегація з Великоновосілківського району відвідала Іллінівську громаду

Керівники сільських рад Великоновосілківського району поїхали у навчальну подорож до успішних ОТГ півночі Донеччини

У Іллінівській громаді, якуделегація відвідала у перший день навчальної поїздки, гостям показали Центр безпеки, відкритий у січні поточного року. Пожежний автомобіль у зимовий період здатний розчищати дорогу від снігових наметів.

Також побували у музеї «Довкілля». Експонати сюди збирали усією громадою, нині музей нараховує понад дві тисячі старожитностей, що принесли мешканці села.

Голова Іллінівської громади Володимир Маринич розповів про наповнення бюджету, наданняадміністративних та соціальних послуг. Також ішлося про нестачу кадрів і створення нових робочих місць, розвиток малого бізнесу.

Серед планів на поточний рік – завершити ремонт доріг, збудувати дві амбулаторії, капітально відремонтувати клуб у Олександро-Калиновому, утеплити дві школи тощо. Для виконання цього громада має намір залучати кошти донорів, а також скористатися підтримкою від Мінрегіону. Загальна сума інвестицій на 2018 рік складає 38,6 млн. грн.

Євген Неліпа, секретар Хлібодарівської сільської ради, що був у складі делегації, відвідав вісім об’єднаних громад у різних регіонах України. Каже, що Іллінівська громада йому сподобалася найбільше, бо вона об’єднала саме сільську територію, що є схожим до Великоновосілківського району.

Наразі у Великоновосілківському районі не створено об’єднаної територіальної громади.

Завтра гості відвідають Лиманську ОТГ.

Організатором стаді-туру виступив Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEADз Європою» та Мінрегірону.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов