Бактерії для костянтинівських очисних возять з Дружківки

На капітальний ремонт об’єкту витратили 36 мільйонів гривень з обласного бюджету

Влада перерізала стрічку торік у грудні, але станом на середину березня очисні не запущені повною мірою. Наразі очисні споруди не знаходяться на балансі Костянтинівського водоканалу. Працюють на 85% - є механічна очистка стоків, бактеріологічна не налагоджена. Бактерії для цього возять з Дружківки.

-Зараз ми завозимо ці бактерії з аеротенку з Дружківки, аби вони почали розмножуватися на місці, потрібна температура +12. Тоді лише можна вважати, що усі шість ступенів очистки стоків працюють, - розповів Анатолій Шевченко – начальник очисних споруд Костянтинівського водоканалу.

Капітальний ремонт очисних тривав понад два роки, його виконувало ТОВ Оквін-5, що зареєстроване в одній з костянтинівських квартир. 

У день відкриття очисних керівник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський заявляв, що мріє тут побачити, як розводять карасів.

10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов