Міфологеми та сучасність увійшли до книжки про Костянтинівку

Трансформації українського Сходу – вийшла збірка есеїв про міста Донеччини і Луганщини

Волонтери ГО Метамістовпродовж кількох місяців подорожували містами сходу України: зібраний матеріал увійшов до книжки на 378 сторінок. Окремий розділ присвячений Костянтинівці – є світлини різних районів міста, його історія (де згадується Склоград і кришталева чаша у Нью-Йорку), участь молоді у підготовці культурних проектів.

-До книжки увійшли есеї, статті, дослідження, які з’явилися після подорожі містами – чотирьох на Донеччині і двох на Луганщині. Ми досліджували, з одного боку,  простір, на який би і місцеві поглянули по-новому. З іншого – команда робила культурне мапування: що цікавить молодь, куди б вони пішли, що вважають культурою. У Костянтинівці нас вразила промислова зона, берег біля річки, де нині рибалять місцеві, - розповіла Віта Базан – координаторка проекту Метамісто.

Волонтери переконані, що трансформація, яка покладена в основу видання і яку власне вони побачили у містах Сходу, це те, що відгукнеться в недалекому майбутньому. Схід для себе кожен відкрив по-своєму.

-Я для себе побачила різний Схід: десь статична влада, десь більш активна громада, десь молодь більше ініціативи бере на себе, у деяких – підприємці. Це добре, що міста різні. Власне це і визначає їх подальший розвиток, - зазначила Віта Базан.

Незабаром видання передадуть у ті осередки громад, які були причетні до  проекту Метамісто”.Торік він був реалізований у Костянтинівці, Добропіллі, Покровську та Бахмуті. 

26 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов