Донеччина у безпеці. Мешканців оберігають посилені наряди поліцейських

Протягом трьох вихідних днів близько 1000 співробітників правоохоронних органів будуть дбати про безпеку мешканців Донеччини. Серед них слідчі, розшуковці, патрульні, інспектори-кінологи, військовослужбовці, громадські формування.

GQf5rBZH.jpg

Після отримання завданя від керівників територіальних підрозділів поліції, задіяні сили публічно приступили до виконання службових обовʼязків. Це відбулося о 15 годині на головних площах міст та селищ регіону.

Наряди поліції та доданих сил орієнтовані на припинення правопорушень, миттєве реагування на всі повідомлення громадян, вилучення незаконної зброї та наркотичних речовин.

JEPkz6VA.jpg

Також в області досі триваж операція під назвою «Мігрант», в ході якої виявляються та відправляються особи, які перебувають на українській території з порушенням законних норм.

Вже третій рік такі заходи доводять свою ефективність та зберігають безпеку громадян.

Словʼянський відділ поліції

Донецької області

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов