Майже 500 дітей звернулося до поліції Донеччини за останні два місяці

За телефоном «102» зателефонували 436 дітей, які потрапили у халепу, або викликали допомогу для інших. Поліцейські рятували малечу навіть від власних батьків!

oWO1arW0.jpg

Кожне третє повідомлення надходило від дітей молодше 14 років, але наряд поліції негайно виїжджав на виклик, незважаючи на вік заявника. Більшість звернень були від дітей-свідків правопорушень, та на третині викликів малеча сама була потерпілою. Так, найбільше викликів було з приводу сімейних сварок. Звернення від дітей все частіше починаються зі слів: «Допоможіть, тато б ’є маму … »

0kPjB60X.jpg

Поліцейські, які прибувають на місце злочину нерідко помічають, що протиправні дії були звершені і в адресу дитини. Угамувавши агресора, поліцейські ставлять родину на облік. Частіше родичі відмовляються свідчити проти порушника, який щойно наніс їм побої. Але це не рятує від контролю поліції.

Для забезпечення максимального контролю за ситуацією, у колл-центрі 102 запроваджено практику утримання дитини на лінії до прибуття наряду поліції. Оператор розмовляє з дитиною, заспокоюючи її та стежить, аби вона знаходилась у безпеці.

Поліцейські запровадили мобільний додаток «Поліція 102», про який ми детально розповіди у цьому матеріалі.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов