06272.com.ua

Верховна Рада засуджує КНДР за випробування ядерної зброї

У Верховній Раді була ухвалена заява, де йде мова про засудженя випробувань зброї масового ураження Корейською Народно-Демократичною Республікою.

Похожее изображение

У заяві йдеться про те, що Верховна Рада України, відмовившись від ядерного арсеналу взамін на отримання гарантій безпеки відповідно до Будапештського меморандуму 1994 року, рішуче щасуджує дії КНДР, спрямовані на створення нового ядерного арсеналу та погрози його застосування. Також у заяві вказано, що такі дії призводять до ескалації конфлікту у регіоні та у всьому світі.

У сучасному світі розробка зброї масового ураження, а тим більше погрози її застосування абсолютно неприйнятні та загрожують безпеці всього світу.

Нагадаємо, що у новорічному зверненні глава КНДР нагадав, що в нього «на столі розташована ядерна кнопка».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать