777 мільйонів гривень може отримати Донеччина цього року на інфраструктурні проекти

Для Донецької області  на 2018 рік передбачена найбільша сума коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

Про це розповів  Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

За словами експерта,  загалом на реалізацію інфраструктурних проектів  за рахунок ДФРР Донеччина може отримати з держбюджету  777,7 млн. грн.  Це майже втричі більше,  ніж за 2017 рік, коли для Донецької області з фонду виділили 279 млн. грн.

Це обумовлене тим, що в держбюджеті на  2018 рік загальна сума ДФРР виросла і складає 6 млрд.грн. У 2017 році державний фонд регіонального розвитку складав лише 3,5 млрд грн.

Друге місце після Донецької області  посідає Луганщина, для якої передбачено трохи більше 400 млн. грн. Далі йде Дніпропетровська область  - 366 млн. грн.

-Збільшення суми фінансування проектів, які реалізуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, дає можливість подати більшу кількість проектів на конкурс та збудувати чи капітально відремонтувати більше об’єктів, - зазначив Артем Колодезний.

За інформацією журналістів сайту 06272, станом на 1 січня 2018 року за кошти  ДФРР на Донеччині торік було реалізовано 22 проекти , більшість стосувалася капітальних ремонтів опорних шкіл, відкриття ЦНАПів, Центрів безпеки, інших соціальних об’єктів тощо. Із загальної суми у 279 мільйонів гривень, які потенційно можна було використати торік, освоєно 66%, що складає 184 мільйони гривень. Загалом з Донеччини відібрали 47 проектів. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов