На Донеччині оголосили конкурс до 120-річчя Сосюри “Любіть Україну!”

До участі запрошують читців, поетів та художників

У конкурсі можуть взяти участь читці, поети, художники, учасники самодіяльних аматорських колективів, учнівська молодь, студенти вищих та середніх навчальних закладів, професійні виконавці віком від 13 років.

У номінації читці необхідно виконати твір В. Сосюри і твір на вільну тему або композицію за творами В. Сосюри сучасних українських авторів, присвячених В. Сосюрі.

У номінації поети - поетичні твори (не більше трьох) ліричної, патріотичної та громадянської тематики.

Художники можуть надати конкурсні роботи (не більше двох) приймаються за темами: “Мій рідний край – Донеччина”, “Всім серцем любіть Україну свою”, “Так ніхто не кохав…”.

Конкурс відбудеться 23-24 лютого, його організатором є управління культури та туризму Донецької ОДА.

Нагадаємо, цього року виповнюється 120 років з дня народження донеччанина Володимира Сосюри. Перший його вірш Чи вже не пора… було надруковано у Бахмуті у 1918 році.

Єдиний музей Володимира Сосюри, що нині є на українській частині Донеччині, у Сіверській школі. Через ремонтні роботи його експонати знаходяться у шухляді. Доля музею Сосюри у Дебальцевому невідома. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов