“На краю степу” – У Костянтинівці відкрилася виставка бельгійської архітектури

Подивитися на світлини місцевих споруд, яких понад сто років, а деяких не існує сьогодні, зібралися гості та мешканці міста у краєзнавчому музеї

На 12 стендах представлено історію будівель, які сто років тому зводили бельгійці.

-Наша виставка у цьому музеї зосереджена архітектурних об’єктах, які лишилися від бельгійських часів і ми хочемо вибрати п’ять, в майбутньому, і позначити їх табличками інформаційними,щоб місцеві і приїжджі знали про дані об’єкти, - розповіла Ольга Гончар - PR-координаторка проекту «Жовта лінія, у рамках якого було організовано захід.

-Та Костянтинівка, яку ми знаємо, закладалася бельгійцями. Одним з перших до міста приїхав і придбав тут землю Луїс де Бер. Саме він планував місто - промислову зону, житлові квартали, парки і сквери. Майже у незміненому вигляді Костянтинівка виглядає і сьогодні, в цьому її унікальність. Якщо в центрі європейських міст - площа, потім будинки, на околицях підприємства, то на Донбасі навпаки. Тут будували завод, шахту, а потім вони обростали поселеннями, відтак, маємо в центрі багатьох міст - промисові підприємства. У Костянтинівці скляний та хімічний завод постали першими, вони розташовані фактично в центрі, - розповів Ігор Бредіхін - краєзнавець, який досліджує бельгійський період історії Костянтинівки.

Виставка триватиме два тижні. По завершенню експозиція залишиться у Костянтинівському краєзнавчому музеї, її планують показати по школах міста.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов