Немовлят з ОРДЛО реєструватимуть по-новому

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку підтвердження факту народження дитини

Відтепер створюється комісія у складі представників міжнародних організацій, які зможуть проїхати КПВВ та відвідати матір і немовля на території ОРДЛО.

Для реєстрації дитини необхідно надати такі документи: копію паспорта громадянина України, результати УЗД, виписку з медичної карти, інші документи, що підтверджують факт надання жінці допомоги під час пологів.

Після цього мати з дитиною має пройти медогляд в лікарні на території України. Або комісія приїде додому до родини. Після цього у представників комісії буде 10 днів на рішення про реєстрацію або відмову від нього.

Дотепер для реєстрації новонароджених на окупованій території батьки зверталися до українського суду, отримавши рішення, йшли до органів РАЦСу на підконтрольній території. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов