У Костянтинівці створено окружний суд

Президент України Петро Порошенко підписав указ про створення Костянтинівського окружного суду 29 грудня 2017 року.

Костянтинівський окружний суд - – у містах Дружківці, Костянтинівці та Торецьку, Костянтинівському районі Донецької області із місцезнаходженням у містах Костянтинівці, Дружківці та Торецьку Донецької області шляхом реорганізації (злиття) Дзержинського міського суду, Дружківського міського суду та Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області, - ідеться в указі Президента.

-Це не ліквідація, а реорганізація судів. Судді залишаться так само працювати на своїх місцях. Ми ще не маємо інструкцій, як це буде впроваджено. Наприклад, зараз, коли для розгляду кримінальної справи потрібно створити колегію з трьох суддів, у нас не завжди їх  вистачає, тому ми передаємо ці справи до інших судів. Можливо, після створення окружного суду у Костянтинівці, будемо залучати суддів з Торецька чи Дружківки, - розповіла Ольга Леміщенко – суддя-спікер Костянтинівського міськрайонного суду.

16 січня у Костянтинівському суді буде проведено брифінг з журналістами та представниками громадськості за підсумками роботи 2017 року.

16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов